| Pattern | Pineable |
|---|---|
| Material | Polyester |
| Size | 50 Cm / 19.6 Inches Long) And (42 Cm / 16.5 Inches Wide |
| Weight | 0.1kg |
| Color | White Any Color You Can Choose |
| Material | Polyester |
|---|---|
| Pattern | Digital Printed |
| Weight | 0.1kg |
| Size | 7 X 14 X 16 Inches |
| Color | Flower Or Customized |
| Product Name | Drawstring Bag Backpack |
|---|---|
| Strap Length | Adjustable |
| Number Of Pockets | 2 |
| Weight | 0.01kg |
| Waterproof | Yes |
| Product Name | Personalized Cinch Bags |
|---|---|
| Material | Polyester Or Custom |
| Color | Stock |
| Custom | |
| Size | 39*30cm Or Custom |
| Material | Polyester |
|---|---|
| MOQ | 1-1000PCS |
| Size | 6.73 X 6.02 X 2.05 Inches |
| Pattern | Soild |
| Color | Any Color You Can Choose |
| Closure Type | Drawstring |
|---|---|
| Style | Casual |
| Number Of Pockets | 2 |
| Occasion | Outdoor |
| Product Name | Drawstring Bag Backpack |
| Strap Length | Adjustable |
|---|---|
| Size | Medium |
| Capacity | 20L |
| Number Of Pockets | 2 |
| Material | Nylon |
| Occasion | Outdoor |
|---|---|
| Weight | 0.01kg |
| Size | Medium |
| Capacity | 20L |
| Gender | Unisex |
| Pattern | Animal |
|---|---|
| Material | Polyester |
| Size | 43cm*36 Cm/16.9*13.4 Inch |
| Weight | 0.1kg |
| Color | Blue Any Color You Can Choose |
| Product Name | 30L Dry Bags |
|---|---|
| Material | PVC |
| Size | 2L,5L,10L,15L,20L, Etc. |
| Custom Print | |
| Color | Blue,yellow,orange,green,red,black, Etc. |