| Outdoor Activity | Picnic Barbecue |
|---|---|
| By Inflating Mode | NO |
| Dampproof Mat Type | Mattress, Automatic Inflatable |
| Camping Mat Material | Polyester + PEVA |
| Product Name | The Picnic Mat |
| Material | Polyester |
|---|---|
| MOQ | 1-1000PCS |
| Size | 12.99 X 9.06 X 0.39 Inches; Accept Customized |
| Color | Grey Any Color You Can Choose Or Customized |
| Weight | 0.1kg |
| Material | Polyester |
|---|---|
| Pattern | Digital Printed |
| Weight | 0.1kg |
| Size | 43cm*36 Cm/16.9*13.4 Inch |
| Color | Blue Or Customized |
| Outdoor Activity | Picnic Barbecue |
|---|---|
| By Inflating Mode | No |
| Dampproof Mat Type | Mattress |
| Camping Mat Material | Flocking + PEVA |
| Product Name | Picnic Mat |
| Pattern | Soild |
|---|---|
| Material | Mesh |
| Size | 17.4''W X 23''L |
| Weight | 0.1kg |
| Color | All Color Or Can Customized |
| Material | Polyester |
|---|---|
| Pattern | Soild |
| Weight | 0.1kg |
| Size | 8.35 X 7.01 X 1.38 Inches |
| Color | Grey Or Customized |
| Material | Polyester |
|---|---|
| Pattern | Digital Printed |
| Weight | 0.1kg |
| Size | 16 X 14 Inch (42 X 36 Cm) |
| Color | Pink Or Customized |
| Material | Polyester |
|---|---|
| Pattern | Digital Printed |
| Weight | 0.1kg |
| Size | 14x16.9 Inch |
| Color | White Or Customized |
| Product Name | Roll Top Dry Bag Backpack |
|---|---|
| Material | PVC |
| Size | 2L,5L,10L,15L,20L, Etc. |
| Custom Print | |
| Color | Blue,yellow,orange,green,red,black, Etc. |
| Material | Polyster, Lint Or Customized |
|---|---|
| Industrial Use | Shopping, Travel, Shoes,Promotional |
| Sealing & Handle | Drawstring |
| Feature | Recyclable/eco-friendly |
| Custom Order | Accept |