| Product Name | Outdoor Products Dry Bags |
|---|---|
| Material | PVC Waterproof |
| Size | 10L,20L Or Custom |
| Custom Print | |
| Color | Blue,yellow,orange,green,red,black, Etc. |
| Product Name | Roll Top Dry Bag Backpack |
|---|---|
| Material | PVC |
| Size | 2L,5L,10L,15L,20L, Etc. |
| Custom Print | |
| Color | Blue,yellow,orange,green,red,black, Etc. |
| Product Name | Dry Duffle Bags |
|---|---|
| Material | PVC Waterproof |
| Size | 10L,20L Or Custom |
| Custom Print | |
| Color | Blue,yellow,orange,green,red,black, Etc. |
| Material | Polyester |
|---|---|
| Color | Khaki |
| Weight | 0.01kg |
| Size | Accept Customized |
| Feature | Waterproof And Lager Capacity |
| Product Name | Waterproof Bag For Backpack |
|---|---|
| Material | PVC |
| Size | 2L,5L,10L,15L,20L, Etc. |
| Custom Print | |
| Color | Blue,yellow,orange,green,red,black, Etc. |
| Pattern | Soild |
|---|---|
| MOQ | 1-1000PCS |
| Weight | 0.1kg |
| Size | 16.9 X 14.2inch / 43 X 36cm (H X W) |
| Color | Any Color You Can Choose |
| Material | Polyester |
|---|---|
| Pattern | Watermelon |
| Weight | 0.1kg |
| Size | 39x46cm |
| Color | Red Or Customized |
| Product Name | 5 Liter Waterproof Dry Bag |
|---|---|
| Material | PVC |
| Size | 2L,5L,10L,15L,20L, Etc. |
| Custom Print | |
| Color | Blue,yellow,orange,green,red,black, Etc. |
| Outdoor Activity | Picnic Barbecue |
|---|---|
| By Inflating Mode | No |
| Dampproof Mat Type | Mattress |
| Camping Mat Material | Polyester + PEVA |
| Product Name | Picnic Mat |
| Material | Polyester |
|---|---|
| MOQ | 1-1000PCS |
| Color | Pink Or Can Customized |
| Weight | 0.1kg |
| Size | Accept Customized |