| Pattern | Rainbow |
|---|---|
| Material | Mesh |
| Size | 15*19.7inch (38*50CM) |
| Weight | 0.1kg |
| Color | All Color Or Can Customized |
| Pattern Type | Solid |
|---|---|
| Style | Backpack, Multi-functional Crib Mommy Bag |
| Material | Cotton Fabric |
| Feature | With USB, Multi-function Purpose |
| Color | Customized Colors |
| Pattern | Black |
|---|---|
| Material | Mesh |
| Size | 18*15inch/38*45cm |
| Weight | 0.1kg |
| Color | Black Or Can Customized |
| Material | Polyester |
|---|---|
| MOQ | 1-1000PCS |
| Weight | 0.1kg |
| Size | 12.5 X 8.5 X 5.5 Inch |
| Color | Soild |
| Material | PVC |
|---|---|
| MOQ | 1-1000PCS |
| Weight | 0.01kg |
| Size | 11.81inch* 7.09inch * 0.75 Inch(30cm * 18cm * 1.9cm) |
| Color | Yellow Or Can Choose Or Customized |
| Material | Polyester |
|---|---|
| MOQ | 1-1000PCS |
| Size | 9x4x9 Inches (LxWxH ) Accept Customized |
| Color | Pink Or Any Color You Can Choose Or Customized |
| Weight | 0.1kg |
| Material | Mesh |
|---|---|
| Color | Any Color You Can Choose |
| Weight | 0.01kg |
| Size | Accept Customized |
| Sample Time | 3-7days |
| Pattern | Soild |
|---|---|
| MOQ | 1-1000PCS |
| Weight | 0.1kg |
| Size | 11.1" X 6.3" X 11.4'' |
| Color | Blue Or Any Color You Can Choose |
| Material | Polyester |
|---|---|
| Color | Black Or Can Customized |
| Size | 10 X 5.2 X 6.0 Inches |
| Weight | 0.01kg |
| Sample Time | 3-7days |
| Material | Polyester Or Can Customized |
|---|---|
| MOQ | 500-1000moq |
| LOGO | Accept Customized |
| Color | Any Color You Can Choose Or Customized |
| Size | Accept Customized Or 22x8x15cm |