| Material | Polyester |
|---|---|
| Size | 10in(L)X 4.9in(W)X 6.2in(H) |
| Color | Purple |
| Weight | 0.1kg |
| Moq | 1-1000pcs |
| Packaging Details | OPP |
|---|---|
| Delivery Time | 15 |
| Payment Terms | L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram |
| Place of Origin | China |
| Brand Name | NO |
| Material | PVC |
|---|---|
| MOQ | 1-1000PCS |
| Size | 12.5x4.5x8.5inch Or Can Customzied |
| Logo | Accept Customized Logo |
| Color | Any Color You Can Choose Or Customized |
| Material | PVC |
|---|---|
| MOQ | 1-1000PCS |
| Size | Accept Customized |
| Color | Pink Or Can Customized |
| Sample Time | 5-7 Days |
| Material | PVC |
|---|---|
| MOQ | 1-1000PCS |
| Size | Accept Customized |
| Color | Grey Or Can Customized |
| Sample Time | 5-7 Days |
| Material | PU |
|---|---|
| MOQ | 1-1000PCS |
| Color | Natural |
| Size | 12 X 7 X 1.3 Inches |
| Weight | 0.1kg |
| Material | Nylon Or Can Customized |
|---|---|
| MOQ | 1-1000PCS |
| Size | 5*4.75*2inch |
| Color | Pink Or Can Customized |
| Weight | 0.1kg |
| Number Of Pockets | 2 |
|---|---|
| Closure Type | Drawstring |
| Size | Medium |
| Capacity | 20L |
| Product Name | Drawstring Bag Backpack |
| Pattern | Soild |
|---|---|
| MOQ | 1-1000PCS |
| Weight | 0.1kg |
| Size | 6.5 X 5.5 X 4 Inch |
| Color | Any Color You Can Choose |
| Material | Polyester |
|---|---|
| MOQ | 1-1000PCS |
| Color | Black Or Can Customized |
| Weight | 0.1kg |
| Size | Accept Customized |