| Pattern | Animal |
|---|---|
| MOQ | 1-1000PCS |
| Weight | 0.1kg |
| Size | 15.7" L X 13.7" W |
| Color | Customized |
| Material | PVC |
|---|---|
| Color | Blue |
| Size | 9 X 6 X 2 Inches |
| Weight | 0.01kg |
| Sample Time | 3-7days |
| Material | Canvas |
|---|---|
| Size | 8.38 X 5.65 X 0.58 Inches |
| Color | Flower Or Can Customized |
| Weight | 0.01kg |
| Sample Time | 3-7days |
| Material | Oxford |
|---|---|
| Color | Oxford |
| Weight | 0.1kg |
| Sample Time | 3-7days |
| Delivery Time | 15days |
| Name | Toiletry Bag |
|---|---|
| Material | PVC |
| Color | Black |
| Size | Any Size Can Custom |
| Sample | 3-7 Days |
| Material | PU |
|---|---|
| MOQ | 1-1000PCS |
| Color | Brown Or Can Customized |
| Feature | Light Weight |
| Function | Multi-functional And Lager Capacity |
| Material | Mesh |
|---|---|
| MOQ | 1-1000PCS |
| Size | 1 X 1 X 1 Inches |
| Color | Pink Or Can Customized |
| Weight | 0.001kg |
| Outdoor Activity | Picnic Barbecue |
|---|---|
| By Inflating Mode | External Inflator Pump, Other, Built-in Inflator Pump |
| Dampproof Mat Type | Mattress, Automatic Inflatable, Open Foaming, Mattress, Closed Foaming, Other |
| Camping Mat Material | PE Cotton |
| Item Name | Picnic Mat |
| Packaging Details | OPP |
|---|---|
| Delivery Time | 15 |
| Payment Terms | D/A, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram |
| Supply Ability | 100000 |
| Place of Origin | China |
| Material | PVC |
|---|---|
| MOQ | 1-1000PCS |
| Color | Black Or Can Customized |
| Size | XL: 9.1*6.3*2.9inch L: 7.8*5.3*2.5inch M: 6.7*4.7*2.4inch S: 4.3*4.1*1.8inch |
| Feature | Light Weight |