| Material | Nylon |
|---|---|
| MOQ | 50 |
| Color | Black,orange |
| Bluetooth Version | 5.0 Enhanced |
| Payment Terms | Western Union, Western Union, L/C, L/C |
| Material | 100% Polyester |
|---|---|
| Color | Rainbow |
| Weight | 0.01kg |
| Size | 11.8 X 8.7 X 2 Inches |
| Sample Time | 3-7days |
| Material | Polyester |
|---|---|
| Color | Blue Or Can Customized |
| Sample Time | 3-7days |
| Delivery Time | 15days |
| Feature | Lightweight And Waterproof |
| Material | PU Or Can Customized |
|---|---|
| Color | Pink Or Customized |
| Sample Time | 3-7days |
| Delivery Time | 15 Days |
| Logo | Accept Customized |
| Material | Polyester |
|---|---|
| Color | Brown Or Can Customized |
| Weight | 0.01kg |
| Size | 7.5×3.5×9.4inch |
| Sample Time | 3-7days |
| Material | PVC |
|---|---|
| Color | Black Or Can Customized |
| Size | 10x6x4inch(26x15x10 Cm(LxHxW) |
| Weight | 0.01kg |
| Sample Time | 3-7days |
| Material | Cotton |
|---|---|
| MOQ | 1-1000PCS |
| Size | 11.25" X 6.5" X 17.125" (28.6 Cm X 16.8 Cm X 43.5 Cm |
| Color | White Or Can Accept Customized |
| Weight | 0.15kg |
| Material | OXford |
|---|---|
| MOQ | 1-1000PCS |
| Color | Black Or Can Customized |
| Feature | Light Weight |
| Function | Multi-functional And Lager Capacity |
| Design | Exquisite Silk Screen/Full Printing |
|---|---|
| Pattern Type | Print/custom/Geometric |
| Color | Customized |
| Multi Pocket | |
| Waterproof | Yes |