| Material | Non Woven And Wool Felt Fabric |
|---|---|
| Product Name | Christmas Ornament For Kids |
| Color | Colorful |
| Size | 17*9*20 Cm |
| Usage | Christamas Home Decoration Or Gift Sack Christmas |
| Material | Cotton |
|---|---|
| MOQ | 1-1000PCS |
| Size | Or Accept Customized |
| Color | White Or Customize |
| Weight | 0.4kg |
| Material | Polyester |
|---|---|
| MOQ | 1-1000PCS |
| Weight | 0.1kg |
| Color | White |
| Size | 9.8x 6 X11.1 Inch |
| Material | Cotton |
|---|---|
| MOQ | 1-1000PCS |
| Size | Accept Customized |
| Color | As The Picture Or Customize |
| Weight | 0.1kg |
| Pattern Type | Customized |
|---|---|
| Size | Medium(30-50cm) |
| Material | Canvas |
| Style | Handled |
| Color | Customized Color Or Yellow/natural Color |
| Pattern Type | Cartoon |
|---|---|
| Size | Medium(30-50cm) |
| Material | Canvas, Canvas Fabric |
| Style | Folding, Different Styles |
| Name | Tote Bag Handbag |
| Pattern Type | Cartoon |
|---|---|
| Size | Medium(30-50cm) |
| Material | Canvas, Canvas Fabric |
| Style | Folding, Different Styles |
| Name | Flexible Stretch Mini Bag |
| Pattern Type | Cartoon |
|---|---|
| Size | Medium(30-50cm) |
| Material | Canvas, Canvas Fabric |
| Style | Handled, Different Styles |
| Name | Canvas Shoulder Bag |
| Pattern Type | Cartoon |
|---|---|
| Size | Medium(30-50cm) |
| Material | Canvas, Canvas Fabric |
| Style | Folding, Different Styles |
| Name | Printing Small Handbag |
| Pattern Type | LANDSCAPE |
|---|---|
| Closure Type | Zipper & Hasp |
| Shape | Casual Tote |
| Lining Material | Nylon |
| Main Material | Canvas |