| Material | Polyester |
|---|---|
| MOQ | 1-1000PCS |
| Size | 39cm/15.5" Long And 34cm/13.5" Wide |
| Pattern | Soild |
| Color | Any Color You Can Choose |
| Material | Polyester |
|---|---|
| MOQ | 1-1000PCS |
| Color | Black White Or Can Customized |
| Feature | Light Weight |
| Function | Multi-functional And Lager Capacity |
| Product Name | Toiletry Bag |
|---|---|
| Material | PVC |
| Color | White |
| Size | L X W X H:9.8X3.55 X 7 (inches) |
| Sample Time | 3-7days |
| Material | Polyester |
|---|---|
| MOQ | 1-1000PCS |
| Size | Accept Customized |
| Color | Black Or Can Customized |
| Sample Time | 5-7 Days |
| Material | 100% Polyester |
|---|---|
| MOQ | 1-1000PCS |
| Size | 10.5” H X 9” L X 4.75” D |
| Color | Brown Or Can Accept Customized |
| Weight | 0.1kg |
| Material | PU |
|---|---|
| MOQ | 1-1000PCS |
| Size | 5.9 X 2.4 X 4 Inches |
| Color | Pink Or Customized |
| Weight | 0.1kg |
| Material | Polyester |
|---|---|
| Color | Black Or Can Customized |
| Size | 8.7x 4.5x 10.2inch Or Can Customized |
| Logo | Accept Customized Logo |
| MOQ | 1-1000PCS |
| Material | OXford |
|---|---|
| MOQ | 1-1000PCS |
| Color | Brown Or Can Customized |
| Size | 10.5*3.5*9.5 Inch |
| Feature | Light Weight |
| Material | 600D, Polyester |
|---|---|
| Product Name | Take-out Bags |
| Color | Blue |
| Size | Custom Size Accepted |
| Logo | Accept Customized Logo |
| Pattern Type | Letter |
|---|---|
| Size | Medium(30-50cm) |
| Material | Cotton |
| Style | Handled |
| Design | Travel Cosmetic Bag |