| Material | Polyester |
|---|---|
| MOQ | 1-1000PCS |
| Weight | 0.1kg |
| Size | 10"L X 6.2"W X 4.9"H |
| Color | Digital Printed |
| Material | Polyester |
|---|---|
| Moq | 1-1000pcs |
| Weight | 0.1kg |
| Color | Grey Or Customized |
| Logo | Accept Customized Logo |
| Material | Polyester |
|---|---|
| MOQ | 1-1000PCS |
| Weight | 0.1kg |
| Color | White |
| Size | 9.8x 6 X11.1 Inch |
| Material | Plushh |
|---|---|
| Color | Green |
| Weight | 0.01kg |
| Size | 25 X 14 X 8 Cm/ 9.8 X 5.5 X 3.15 Inches |
| Sample Time | 3-7days |
| Material | Polyester |
|---|---|
| MOQ | 1-1000PCS |
| Color | Black White Or Can Customized |
| Feature | Light Weight |
| Function | Multi-functional And Lager Capacity |
| Packaging Details | OPP |
|---|---|
| Delivery Time | 15 |
| Payment Terms | L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram |
| Supply Ability | 100000 |
| Place of Origin | China |
| Material | Polyester |
|---|---|
| Size | 14x12.5x10 Inch Or Can Customized Size |
| Logo | Accept Customized Logo |
| Color | Any Color You Can Choose Or Customized |
| MOQ | 1-1000PCS |
| Material | OXford |
|---|---|
| MOQ | 1-1000PCS |
| Color | Brown Or Can Customized |
| Size | 10.5*3.5*9.5 Inch |
| Feature | Light Weight |
| Material | Organza |
|---|---|
| MOQ | 1-1000PCS |
| Size | 4*6inch |
| Color | All Color Or Can Customized |
| Weight | 0.001kg |
| Material | Polyester |
|---|---|
| MOQ | 1-1000PCS |
| Size | 12.36 X 8.66 X 0.75 Inches |
| Color | Anmail Or Can Customized |
| Weight | 0.01kg |